Državni prvaki 2017 - Radeče, 21.10.2017

Jasmina Keber (ženske posamično)

Jaša Jovan (moški posamično)

Silvo Vidmar (moški O-40)

Silvo Vidmar in Alen Baumkirher (vse dvojice)

Tilen Knez (mešano, U-14 posamično)

Lana Glavač (mešano, U-12 posamično)

Tija Bervar (dekleta, U-10 posamično)

 

Državni prvaki 2016

Lori Škerl (ženske posamično)

Alen Baumkirher (moški posamično)

Dejan Mikuš (moški O-40)

Jasmina Keber in Matjaž Šušteršič (vse dvojice)

Tilen Knez (fantje, U-14 posamično)

Pika Rogelj (dekleta, U-12 posamično)

 

Državni prvaki 2015

Jasmina Keber (ženske posamično)

Samo Lipušček (moški posamično)

Bojan Jerman (moški O-40)

Jasmina Keber in Matjaž Šušteršič (vse dvojice)

Rebeka Škerl (dekleta, U-18 posamično)

Tilen Knez (fantje, U-14 posamično)

Žak Kolenc (mešano, U-12 posamično)

Tija Bervar (mešano, U-10 posamično)

 

Državni prvaki 2014

Jasmina Keber (ženske posamično)

Robi Titovšek (moški posamično)

Dejan Mikuš (moški O-40)

Jasmina Keber in Matjaž Šušteršič (vse dvojice)

Danaja Knez (dekleta, U-18 posamično)

Jan Pirc (mešano, U-14 posamično)

Andraž Starina (mešano, U-12 posamično)

 

Državni prvaki 2013

Jasmina Keber (ženske posamično)

Robi Titovšek (moški posamično)

Bojan Jerman (moški O-40)

Miha Avberšek in Sandi Weisseisen (vse dvojice)

Rebeka Škerl (dekleta, U-14 posamično)

Tilen Knez (fantje, U-12 posamično)

 

Državni prvaki 2012 - Velenje, 15.12.2012

Jasmina Keber (ženske posamično)

Robi Titovšek (moški posamično)

Bojan Jerman (moški O-40)

Danaja Knez (dekleta, U-18 posamično)

Rok Hudoklin (fantje, U-18 posamično)

Rebeka Škerl (dekleta, U-14 posamično)

Jaša Jovan (fantje, U-14 posamično)

 

Državni prvaki 2011 - Radeče, 03.12.2011

Nina Jazbinšek (ženske posamično)

Robi Titovšek (moški posamično)

Danaja Knez (mešano, U-14 posamično)

Jaša Jovan (mešano, U-12 posamično)

Domen Zidar (fantje, U-10 posamično)

 

Državni prvaki 2010 - Trbovlje, 04.12.2010

Jasmina Keber (ženske posamično)

Miha Avberšek (moški posamično)

Neža Murn (mešano, U-14 posamično)

Nina Pečnik (mešano, U-10 posamično)

 

Državni prvaki 2009

Maja Sušin (ženske posamično)

Sandi Weisseisen (moški posamično)