SP 2017 - Varšava (POL)

Članske kategorije

 Jasmina Keber in Matjaž Šušteršič (mešane dvojice)

Mladinske kategorije:

 Jaša Jovan (fantje U-18, posamično)

 Tilen Knez (fantje U-14, posamično)

 Lori Škerl in Rebeka Škerl (dekleta U-18, dvojice)

 Lori Škerl (dekleta U-18, posamično)

 Lana Glavač (dekleta U-12, posamično)

 Rebeka Škerl (dekleta U-18, posamično)

 Hana Zorec (dekleta U-14, posamično)

 Pika Rogelj (dekleta U-14, posamično)

 Žak Kolenc (fantje U-12, posamično)

 Ana Marija Vintar (dekleta U-12, posamično)

 

EP 2016 - Brest (FRA)

Članske kategorije

Danaja Knez (ženske, posamično)

Jasmina Keber (ženske, posamično)

Jasmina Keber in Matjaž Šušteršič (mešane dvojice)

Mladinske kategorije:

Lori Škerl (dekleta U-18, posamično)

Lori Škerl in Rebeka Škerl (dekleta U-18, dvojice)

Rebeka Škerl (dekleta U-18, posamično)

Pika Rogelj (U-12, posamično)

Žak Kolenc (U-12, posamično)

Hana Zorec (U-12, posamično)

Pika Rogelj in Hana Zorec (dekleta U-18, dvojice)

Žak Kolenc in Andraž Starina (fantje U-18, dvojice)

 

SP 2015 - Berlin (NEM)

Članske kategorije

 Jasmina Keber (ženske, posamično)

 Jasmina Keber in Matjaž Šušteršič (mešane dvojice)

Mladinske kategorije:

Lori Škerl (dekleta U-14, posamično)

Pika Rogelj (dekleta U-12, posamično)

Rebeka Škerl in Danaja Knez (dekleta U-18, dvojice)

Danaja Knez (dekleta U-18, posamično)

Noel Novak Žibret (fantje U-12, posamično)

Andraž Starina (fantje U-12, posamično)

Rok Hudoklin in Jaša Jovan (fantje U-18, dvojice)

 

EP 2014 - Varšava (POL)

Članske kategorije

 Jasmina Keber (ženske, posamično)

 Jasmina Keber in Matjaž Šušteršič (mešane dvojice)

Mladinske kategorije:

Rebeka Škerl (dekleta U-14, posamično)

Jaša Jovan (fantje U-18, posamično)

Jan Pirc (fantje U-12, posamično)

Rebeka Škerl in Danaja Knez (dekleta U-18, dvojice)

Tilen Knez (fantje U-12, posamično)

Gabi Droždan (dekleta U-14, posamično)

Lori Škerl in Gabi Droždan (dekleta U-18, dvojice)

 

SP 2013 - Berlin (NEM)

Članske kategorije

 Jasmina Keber (ženske, posamično)

 Jasmina Keber in Matjaž Šušteršič (mešane dvojice)

Mladinske kategorije:

Rebeka Škerl (dekleta U-14, posamično)

 Jaša Jovan (fantje U-14, posamično)

Danaja Knez (dekleta U-18, posamično)

Lori Škerl (dekleta U-14, posamično)

 

EP 2012 - Poreč (HRV)

Članske kategorije

 Jasmina Keber (ženske, posamično)

 Jasmina Keber in Helena Halas (ženske dvojice)

Samo Lipušček in Robi Titovšek (moške dvojice)

 Jasmina Keber in Matjaž Šušteršič (mešane dvojice)

Mladinske kategorije:

Danaja Knez (dekleta U-18, posamično)

Stojan Kuhar (fantje U-14, posamično)

 

SP 2011 - Berlin (NEM)

Članske kategorije

 Jasmina Keber (ženske, posamično)